Ta strona wykorzystuje ciasteczka
Rozumiem / Polityka prywatności

O nas

Pensjonat w Brennej

Co czyni nasz pensjonat w Brennej wyjątkowym i sprawia, że osoby, które nas odwiedzają, bardzo chętnie do nas wracają? Przede wszystkim podejście do gości. Już od progu podejmiemy Cię jak przyjaciela, zapewniając ciepłe powitanie. W trakcie pobytu będziesz mógł zaś zawsze liczyć na pomoc z naszej strony. Dbamy o to, by w naszym pensjonacie zawsze panowała atmosfera życzliwości, a gościom nigdy niczego nie brakowało. Chcemy, żebyś pobyt u nas wspominał jako niesamowite przeżycie. Liczne zalety naszego pensjonatu doceniło wiele znanych postaci. Mieliśmy możliwość goszczenia w naszych progach m.in. Roberta Janowskiego, Halinę Bednarz (występującej w serialu „Samo Życie”) oraz Damiana Holeckiego.

Gości w naszym pensjonacie przyjmujemy już od ponad dwóch dekad, dlatego dobrze rozumiemy zróżnicowane potrzeby i oczekiwania osób, które do nas przyjeżdżają. W efekcie jesteśmy w stanie zagwarantować im odpowiednie warunki pobytu oraz wszystko, co tylko będzie im niezbędne do wypoczynku.

Komfortowe i czystość

Urządzając nasze pokoje gościnne, zadbaliśmy o to, aby były zaaranżowane zarazem elegancko i funkcjonalnie. Każdy z nich wyposażaliśmy w estetyczne i wygodne meble. We wszystkich znajdują się łazienki z prysznicem, a także telewizory. Ponadto w trosce nastrój naszych gości dopilnowaliśmy, aby były one pełne światła. Dzięki temu panujący w nich nastrój sprzyja relaksowi po dniu pełnym wrażeń, które zapewniają okoliczne atrakcje. Przywiązujemy również najwyższą wagę do kwestii związanych z czystością. Porządek, jaki panuje w pensjonacie, niezmiennie zyskuje nam uznanie odwiedzających gości.

Wszystko w jednym miejscu

Komfortowo zaaranżowane i zadbane pokoje to jednak tylko jedna z rzeczy, jaką oferuje nasz pensjonat w Brennej. Dołożyliśmy starań, aby przebywające u nas osoby mogły skupić się na odpoczynku, nie martwiąc się o żadne codzienne sprawunki. Z tego względu dajemy gościom wybór – jeśli najdzie ich ochota, mogą przygotować obiad samodzielnie w naszej kompletnie wyposażonej kuchni, a gdy będą woleli odpocząć od kulinarnych wyzwań, przepyszne dania w atrakcyjnych cenach zapewni im jedna z dwóch zaprzyjaźnionych restauracji.

Dodatkowo odwiedzając nasz pensjonat, goście zyskują dostęp do całego zaplecza, jakie dla nich zorganizowaliśmy, wliczając w to parking, miejsce do grillowania w stylowej altanie oraz plac zabaw dla ich pociech. Choć na wakacjach ludzie często lubią odpocząć od informacji z wielkiego świata, to jednak nierzadko nawet w czasie wyjazdów wiele osób lubi mieć stały dostęp do sieci. Specjalnie z myślą o nich wprowadziliśmy możliwość połączenia z bezprzewodowym Internetem na terenie całego obiektu.

Serdecznie zapraszamy do naszego pensjonatu!

Wykonanie oraz hosting: 7 WAYS Software