Ta strona wykorzystuje ciasteczka
Rozumiem / Polityka prywatności

Cennik

Tanie pokoje w Brennej – Cennik

Podczas wakacyjnych wyjazdów jedynym z najważniejszych wydatków jest nocleg. Zdarza się, że ludzie płacą bardzo wysoki ceny za wynajem domów, a potem nie wystarcza im już pieniędzy na skorzystanie ze wszystkich dostępnych na miejscu atrakcji. Dlatego Willa Oleńka w trosce o Ciebie i stan Twojego portfela przygotowała niezwykle atrakcyjną ofertę – tanie pokoje w Brennej od 35 PLN/os.

W cenie pobytu zawarty jest w cennik w pełni wyposażony pokoju (łazienka, TV, bezprzewodowy internet), a także możliwość korzystania z całego zaplecza – czyli kuchni, ogrodu, altany grillowej czy placu zabaw. Wszystko urządzone jest schludnie i komfortowe, o czym możesz przekonać się, oglądając zdjęcia naszych pokojów do wynajęcia. Dzięki niskim cenom pobytu u nas będziesz mógł skupić się na wypoczynku, zwiedzaniu okolicy oraz korzystaniu z dostępnych atrakcji, nie martwiąc się, że wakacje zrujnują Twoje finanse.

Zgodnie z Uchwałą nr X/103/11 Rady Gminy Brenna z dn. 13.10.2011 określa się wysokość dziennej stawki opłaty miejscowej na 2012 rok w wysokości 1.00 zł.

Wykonanie oraz hosting: 7 WAYS Software